כביסה עד הבית ירושלים

אחת ממטלות הבית המסתכלת ביותר היא הכביסה. בסופו של דבר כולם מרגישים כי לא משנה כמה פעמים ביום הם יפעילו את מכונת הכביסה ויבצעו את המטלה הזו, זה עדיין לא יספיק ועדיין הם ישארו עם הררי כביסה בלתי נגמרים. וזה רק בבית פרטי, חשבו מה קורה במקומות מקצועיים בהם משתמשים בכמויות טקסטיל גדולות מאוד כמו בתי מלון, מפעלים שונים ומוסדות ועוד.

היום, יש לכם דרך הרבה יותר קלה והרבה יותר פשוטה לטפל במלאכה הזו – שימוש בשירות של מכבסטופ. אנו מציעים לכם שירותי כביסה יעילים ומקצועיים אשר יחסכו מכם את המטלה הזו, בין אם זה באופן יום יומי ובכמויות גדולות ובין אם מדובר בפריטים בודדים מידי פעם שלא הצלחתם להוריד מהם את הכתמים כמו שצריך.

שירותי ניקוי מקצועיים וייחודיים

בין אם אתם מחפשים שירותי כביסה עד הבית לפריטים שלא הצלחתם לנקות ולהוריד מהם את הכתמים, או פריטים שאתם לא יודעים איך לכבס והם צריכים כביסה מיוחדת, ובין אם אתם זקוקים למכבסה שתוכל לעמוד בכמויות גדולות מאוד של כביסה ולספק לכם את הפריטים הנקיים והמכובסים בתוך זמן קצר, אנחנו הכתובת הנכונה.

אנו מבצעים עבודות כביסה ייחודיות ומקצועיות ויודעים כיצד להתאים לכל סוג של בד, לכל כתם ולכל פריט, את שיטת הכביסה הנכונה והמתאימה ביותר עבורו.

אנו מציעים גם שירותים נלווים כמו גיהוץ בגדים וקיפול מקצועי כך שאתם מקבלים חזרה את הטקסטיל שלכם באופן מדויק על פי הצרכים שלכם.

בנוסף, אנו גם מציעים פתרונות ניקוי מורכבים יותר כמו ניקוי של ריפודים, ניקוי שטיחים וניקוי של כתמים קשים כך שגם אם חשבתם שאת הלכלוך הזה כבר לא תצליחו לנקות, יכול להיות שאנחנו נצליח!

איסוף והחזרה לכל מקום

אנו מציעים שירות איסוף והחזרה של הפריטים מכל מקום ולכל מקום בירושלים ובאזור המרכז. אתם יכולים לתאם אתנו את השעות הנוחות והמתאימות לכם ואנו כבר נגיע לאסוף את הכביסה, נבצע את עבודות הכיבוס, הגיהוץ והקיפול ונחזיר אליכם את הכביסה שלכם בצורך זמן קצר.