כביסה לבתי מלון – מהיר יותר יעיל יותר

בכל בית מלון אחד מהעבודות האינטנסיביות ביותר הוא הכביסה. בבתי מלון משתמשים בכמות גדולה מאוד של מוצרי טקסטיל אשר צריכים לעבור כביסה בכל יום כמו מצעים, וילונות, מגבות, חלוקים, מדים של עובדי המלון ועוד. מדובר בכמויות גדולות מאוד שמצריכות שירותי כיבוס מקצועיים והיום רבים מבתי המלון מבינים כי בכמויות כאלו עדיף להם לעבוד עם שירותי כביסה חיצוניים מאשר להפעיל חדר כביסה גדול בתוך בית המלון עצמו.

אנחנו ב"מכבסטופ" מעניקים שירותי כביסה וניקוי יבש לבתי מלון ומוסדות גדולים ומציעים לכם את הדרך הטובה ביותר להשתלט על כמויות הכביסה ולנהל את הנושא בצורה הרבה יותר מסודרת והרבה יותר טובה.

מכבסה לבתי מלון בירושלים

כביסה לבת מלון

כביסה לבתי מלון, למה דווקא אצלנו?

כאשר אתם בוחרים שירותי כביסה לבתי מלון ישנם כמה דברים חשובים שאסור לכם לוותר עליהם, ואנחנו עונים על כולם:

מקצועיות – כל עבודות הכביסה מבוצעות בצורה המקצועית והיסודית ביותר. כאשר אתם שולחים אלינו את מוצרי הטקסטיל שלכם אתם יכולים להיות בטוחים כי הם יחזרו נקיים לחלוטין, מחוטאים, עם ריח נעים וכל מה שאתם זקוקים לו בכדי להעניק לאורחי המלון שלכם את החוויה הטובה ביותר.

עבודה תחת לו"ז צפוף – בתי מלון זקוקים לשירותי כיבוס תוך עמידה בלוחות זמנים צפופים מאוד. אנו מחזיקים מכבסה גדולה ואנשי צוות רבים אשר יכולים לבצע עבורכם את העבודה תוך עמידה בזמנים הדרושים כך שתוכלו לנהל את בית המלון ללא כל בעיה או עיכובים.

שירות מקצועי – כל אנשי הצוות במכבסטופ הינם אנשי צוות אדיבים אשר ישמחו לענות על כל שאלה ולהעניק לכם שירות נעים לאורך כל הדרך.

תמחור הוגן – בתחום שירותי הכביסה לבתי מלון המחירים מגיעים בפערים גדולים מאוד בין מכבסה אחת לאחרת. אנו מציעים לכם תמחור הוגן ומשתלם אשר יאפשר לכם להיות בטוחים כי בעת ההוצאה של שירותי הכביסה אל שירות חיצוני אתם באמת חוסכים כסף, ובהתאמה לכמויות הכביסה אותן אתם שולחים אלינו.

אז למה אתם מחכים? אם אתם מנהלים בית מלון ומחפשים את שירותי הכביסה האיכותיים והמקצועיים ביותר, פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!