אודותינו

מכבסטופ היא מכבסת בוטיק ייחודית המעניקה מגוון שירותים ללקוחות עסקיים, מוסדות ופרטיים. המכבסה מתפעלת מערך משלוחים מהיר ומקצועי, הכולל שירותי איסוף, ניקוי והחזרה באזורי ירושלים והמרכז. השירות כולל כביסה, ניקוי יבש, גיהוץ, קיפול ועוד.

מכבסטופ היא חברת בת של מתפרת הבוטיק הוותיקה 'תפר רץ', המעניקה שירותי תפירה ותיקונים ברמה הגבוהה ביותר מעל עשור, ועובדת עם המותגים הגדולים ארץ. הניסיון בתחום הטקסטיל מורגש היטב בטיפול בבדים, בשרשרת האספקה המהירה ובתוצאה הסופית.

עם מכבסטופ אתם יכולים להיות בטוחים שהכביסה שלכם בידיים הטובות ביותר, וזאת תודות לצוות מקצועי הפועל רבות על מנת להבטיח איכות ושירות ללא פשרות. הצוות כולל אנשי שירות מיומנים, בהם מגהצים ומקפלים המטפלים בכל הזמנה במקצועיות רבה עד לשביעות רצון הלקוח.

מכבסת מכבסטופ לא מתפשרת על איכות הניקוי, ועובדת עם החומרים והציוד הטובים בעולם, כמו גם שואפת תמיד לחדשנות, על מנת לייעל תהליכים ולהגיע לרמת ניקוי בסטנדרט בינלאומי. למכבסה מכונות תעשייתיות מקצועיות, חומרים ייחודיים וציוד איכותי ביותר העובר בקרת איכות על מנת להבטיח תוצר איכותי.

כיום המכבסה מעניקה שירות לסקטורים שונים בתעשייה, החל ממוסדות, משרדים, תאגידים, בתי מלון, רשתות ובתי אופנה, סלוני כלות וחתנים, מוסדות חינוך, ועדי בניינים ולקוחות פרטיים. בין היתר, תמצאו במכבסה שירותי ניקוי יבש לווילונות, לשטיחים וריפודים, מצעים, בגדים, שמלות, חליפות בגדי עבודה ועוד.